reklam

6 Yaşındaki Büyümüş de Küçülmüş Kız Çocuğunun Umut ve Macera Dolu Hikayesi: The Florida Project

Yazar Subcomandante 13 Temmuz 2017 Perşembe 0 yorum


The Florida Project, 6 yaşındaki büyümüş de küçülmüş kız çocuğu ve arkadaşlarının yaz tatili sırasındaki umut ve macera dolu hikayesi.2015 yapımı Tangerine ile o yılın en büyük sürprizlerinden birine imza atan Sean Baker’ın yeni filmi The Florida Project, 6 yaşındaki büyümüş de küçülmüş kız çocuğu ve arkadaşlarının yaz tatili sırasındaki umut ve macera dolu hikayesi. Tangerine’de olduğu gibi başrolleri profesyonel olmayan oyunculardan kurulu bir ekibe teslim eden Baker, usta oyuncu Willem Dafoe’nun katılımıyla muhteşem bir hikaye sunuyor.


Film AfişiFilm Konusu
Okullar tatil olmuştur. Haliyle 6 yaşındaki Moone ve ekibinin Florida’nın bu yaz günlerinde tek dertleri daha çok eğlence, daha çok macera ve daha çok dondurmadır. Bu sevimli çocuk grubu, yetişkin dünyasından tamamen uzak kendilerine ait bir dünya yaratmıştır. Onlar için hayat sadece istedikleri gibi koşup oynayabilmek, kimseyi umursamadan eğlenebilmek ve istedikleri zaman sınırsız dondurma yiyebilmektedir. Çocukların sadece uzaktan izledikleri ve zaman zaman dalga geçtikleri, artık çocuk olma lüksleri kalmamış yetişkinler için ise Florida yazı, zorluk, acı ve gözyaşı demektir
Film Oyuncuları ve Rolleri
Bobby rolünde Willem Dafoe, Moonee rolünde Brooklynn Prince, Jancey rolünde Valeria Cotto, Halley rolünde Bria Vinaite ve Scooty rolünde ise  Christopher Rivera bulunuyor.
Vizyon Tarihi
6 Ekim 2017 tarihinde Amerika ve 12 Ocak 2018 tarihinde İngiltere'de vizyona girecek filmin Türkiye vizyon tarihi henüz belli olmadı.

Hiç yorum yok: