reklam

Niall Horan, Harry Styles'ı Twitter'da Geride Bıraktı

Yazar Subcomandante 13 Temmuz 2017 Perşembe 0 yorum


Niall Horan yeni katıldığı Twitter’da en popüler One Directon üyesi olan Harry Styles'ı geride bırakmayı başardı.İngiliz-İrlandalı müzik grubu One Direction üyesi Niall Horan genel olarak sessiz ve magazin dünyasında pek görünmeme özelliği ile tanınıyor hatta bir dönem sosyal medyada da herhangi bir hesap kullanmıyordu.
Ancak, başka bir One Direction üyesi popüler Harry Styles’den etkilenen ve aralarının çok iyi olduğu bilinirken Niall Horan da Twitter hesabı açtı ve takipçi kabul ettiğini söyledi.
O günden bu yana her ne kadar magazinsel bir yaşamı pek olmasa da Niall Horan Harry Styles’i takipçi sayısı ile geride bırakmayı başardı ve dikkatleri üzerine çekti.
23 yaşındaki genç şarkıcı 30.9 milyon takipçiye ulaştı bu da kötü çocuk Harry'nin 30.8 milyonundan daha fazla bir rakam demektir. Üstelik Harry Styles’e göre daha kısa sürede bu rakama ulaşmış durumda.
Niall'ın sayıları, geçtiğimiz günlerde, 28 Ağustos'ta Dublin'de başlayacak olan Flicker Session 2017 başlıklı ilk solo turunu ilan ettikten sonra takipçi sayısının artacağı düşünülüyor.
İrlanda, İngiltere ve Amerika'nın iyi bir bölümünü de kapsayacak bir Dizi tur yapacak müzik grubu kendini duyurmadığı her yaşta insana ulaşma hedefinde.
Kaynak: metro.co.uk

Hiç yorum yok: