reklam

Dünyaca Ünlü Rap Şarkıcısı Lil Peep Hayatını Kaybetti

Yazar Subcomandante 20 Kasım 2017 Pazartesi 0 yorum


Rap dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan ve Youtube videoları yapan 21 yaşındaki Lil Peep, intihar etti...Gerçek adı Gustav Åhr olan dünyanın önde gelen rap şarkıcıları arasında gösterilen Lil Peep hayatını kaybetti. Rap şarkılarıyla dünya çapında tanınan ve şarkı söylemenin dışında Youtube videoları da yayınlayan 21 yaşındaki genç şarkıcı Lil Peep intihar etti. Dünyaca ünlü şarkıcının öldüğünü ilk ortaya çıkaran kişi ise onun menajeri olan Chase Ortega oldu. Lil Peep'in menajerliğini yapan Chase Ortega Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayarak şarkıcının hayatını kaybettiğini ifade etti.
Chase Ortega bugün Twitter hesabı üzerinden; "1 yıldır ondan doğru düzgün haber alamıyordum, bugün onun hayatını kaybettiğini öğrendim. Çok üzgünüm." şeklinde bir tweet attı. Awful Things, Benz Truck ve Brightside gibi parçaların yer aldığı ilk albümü olan Come Over You Sper'ı Ağustos ayında yayınlamış ve çok iyi bir geri dönüş almıştı.
Milyonlarca hayranı bulunan dünyaca ünlü rap şarkıcısı Lil Peep'in ölümü sosyal medyada da büyük bir üzüntüyle karşılandı. Ünlü şarkıcı hakkında herkes güzel yorumlarda bulundu.

Hiç yorum yok: